V poslední době se setkáváme s novým typem zákazníků, kteří nás oslovují. Nejsou to ostřílení závodníci, ani páni mechanici, kteří většinu svého života traví na zavodních tratích. Objevuje se však stále více nadšenců, kteří berou svůj vůz ne jen jako prostředek, který je dopraví bezpečně z bodu A do bodu B. Hovořím teď o nadšencích, pro které je jejich vůz koníčkem, prostředkem ve kterém relaxuji, nebo naopak si v něm chtějí vybít přebytečnou energii a užít trochu adrenalinu. Ač se na první pohled může zdát, že automobilový nadšenec dychtící po adrenalinu a rychlosti se od pravého závodníka moc nelíší, tak se mýlíme. Hlavní a základní rozdíl, který si ač chceme nebo ne musíme uvědomit, je ten, že nádšenec se nám pohybuje po komunikaci, která podlehá zákonům a vyhláškám naší Republiky. Kdežto zavodní stroje se prohání na uzavřených tratích, okruzích a místech, které jsou určeny pro závodní podniky a mají svá specifická pravidla.

Díky těmto skutečnostem musíme také přízpusobít, nebo lépe řečeno korigovat zásahy, které se na vozech provádí. Našim cílem není, aby náš klient byl červený prapor pro členy hnutí "pomáhat a chránit", nebo způsoboval bolesti hlavy našim spoluobčanům, když projede kolem přechodu pro chodce. Naši snahou a cílem je, abychom dokázali nabídnout takové úpravy, aby náš zákazník dosáhl svého, např.: kýženého vyššího výkonu svého vozu, lepšího zvukového projevu, zlepšení jizdních vlastností...ale aby zároveň nedraždil své okolí a zejména pak naše veřejné činitele s vařečkama v ruce.

A v neposlední řadě provadíme všechny úpravy tak, aby naši zákaznici si své vozy užili = jezdili. Nechceme, aby trávili většinu svého volného času opravami, výměnami porouchaných, nebo nekvalitních součastek, nebo snad abychom je použili jako pokusné králiky k testování a vývoji našich produktů.

Nabízíme :
  • - optimalizace řídících jednotek pro vozy značek Mitsubishi, Subaru, Mazda a vozu Nissan GTR za pomocí britského softwaru od společnosti ECUTEK.
    (můžete se o tom přesvědčit na webu www.ecutek.com v sekci dealers)
  • - stavbu motoru
  • - profesionální poradenství
  • - prodej sportovních i seriových dílů
  • -servis