Profesionální softwarové nastavení řídících jednotek

Díky dlouholetým zkušenostem Micka Kehla, našeho hlavního inženýra, na poli vrcholového Motorsportu nabízíme profesionální služby v oblasti nastavení a kalibrace závodních řídících jednotek. Tuto skutečnost dokladá i fakt, že jsme oficiální distributor špičkových jednotek Pectel z divize Pectel Electronics britské společnosti Cosworth, která dodáva top Motorsport produkty, včetně výroby motorů pro Monoposty F1. Předností jednotek Pectel, není samotná elektronika, ale software, který je její součastí. Díky tomu lze chod motoru nastavit mnohem precizněji a výsledek celého mapovaní řídící jednotky je neporovnatelně lepší, než u jednotek, kde se vývoji softwaru nevěnovalo tolik času jako v Cambridge ve Velké Británii, kde Cosworth electronics sídlí. Naše služby se ovšem neomezují jen na nastavení jednotek Pectel. Můžete nás navštivít také s jednotkami - Motec, Gems, Alcatel a mnoha dalšími.

Precizní stavba závodních motorů

Ač je naše primární činnost softwarová problematika vozu, nabízíme i profesionální mechanickou stavbu závodních motorů. Specializujeme se spíše na projekty, kde se klade důraz na preciznost, dokonalou čistotu a výsoký nárok na kvalitu použitých komponent. Každý motor, který se u nas sestaví je opatřen 3-stránkovým protokolem, kde uvádíme veškeré naměřené hodnoty, které při stavbě sledujeme a důsledně kontrolujem. Investovali jsme značné prostředky do vybavení, které je ke stavbě motoru nezbytné. Ku příkladu ultrazvuková čistička součástek motoru SONOWAWE s objemem nádrže 96l. Toto zařízení díky své technologii dokáže odstranit jakékoliv nečístoty, které se na součástky usadily při dřívějším použivání. Pracuje na principu ultrazvokových vln a ohřevu vody na teplotu až 70 stupňů Celsia. Díky ultrazvukové čističce a mnohým dalším odborným nástrojům, které při stavbě motoru používáme, docílíme těch nejlepších výsledků, které si ověřují naši zákaznici dnes a denně, na zavodních tratích v Čechách i po celé evropě.

Prodej sportovních a sériových dílů

Díky tomu, že se na různých webových serverech a u různých prodejců objevuje nezpočet rádoby sportovních/závodních, nebo moderně řečeno "performance" dílu a komponent. Rozhodli jsme se nabízet našim zákazníkům díly, které nevybíráme dle velikosti rabatu, ale podle funkčnosti, kvality, technologie a dílenského zpracování. Neprodáváme efektní věci, které lahodí oku, nebo dráždí naše sluchové vjemy, ale funkční a prověřené součástky. Snažíme se jednoduše našim zákazníkům nabídnout věci, které mají smysl a posunou výkon, nebo spolehlivost jejich vozu kupředu.

Poradenství a distribuce závodních komponent

Jsme vyhrádní distributor dílu firmy Cosworth pro Českou republiku a jicho výhodní Evropu.

Dále dodáváme kvalitní:
  • - vstřikovací trysky paliva
  • - veškeré "železo" do motoru od prověřených výrobců - písty, ojnice, klikové hřídele, ložiska, olejové pumpy, pevnostní šrouby, atd, atd.
  • - turbodmychadla a příslušenství
  • - výfukové systémy
  • - prvky chlazení, intercoolery
  • - informační přístroje