Přehled služeb

  • > Profesionální nastavení a distribuce řídících jednotek
  • > Profesionální stavba závodních motorů
  • > Prodej sportovních a sériových dílů
  • > Servis a údržba závodních vozů

Stručně o nás

Poskytujeme zejména softwarové nastavení řídících motorů od výrobců : Pectel, Motec, Bosch, EFI, Apexi, DTA, atd.. Možnosti a rozsah nastavení provádíme individuálně. Úpravy lze provádět jak za účelem zvýšení výkonu, tak snížení spotřeby paliva, nebo přeměnu spalování na jiný druh PHM, např: CNG, Ethanol, atp. Majoritu našich zákazníků tvoří zákazníci s vozy Mitsubishi Lancer Evolution a Subaru Impreza v úpravě na Rally, okruhy, závody do vrchu, Rallycross, Autocross, nebo jen pro radost a potěšení jejich majitelů. Naše služby se neomezují však pouze na vozy Mitsubishi a Subaru, ale na mnoho dalších. Nabízíme poradenství a služby pro široké spektrum značek. Zabýváme se jak atmosférickými, tak přeplňovanými motory.

Mick Kehl

Poskytujeme profesionální služby vycházející z mnohaletých zkušeností našeho inženýra p. Vincenta Michaela Kehla v oblasti vývoje softwaru řidících jednotek, jejich implementace a samotného programování koncové řídící jednotky.

Celým jménem: Vincent Michael Kehl
Rodné město: Taroom, Queensland, Australia
Pracovní zkušenosti:

- Mechanik těžké mechanizace (Caterpillar), svařování, obrábění a repase motorů (Taroom)
- Bryant engineering – servis a stavba závodních motorů, operatér motorové brzdy (Brisbane)
- Tighe engineering – specilizováná společnost na design a výrobu vačkových hřídelí (Brisbane)
- Holden factory racing team – vývoj, stavba a lazení na motorové brzdě
- Renovace veteránů, např: Delage, Hispano Suiza, Austin Healies, atd.
- 1996 Proton Motorsport Malaysia racing team – stavba motorů a nastavení řidících jednotek
- 1997 Motec UK – technical manager. Vývoj, implementace a nastavení ECU pro široké spektrum zákazníků.
- 2001 – nezávislý poradce a ladič pro své zákazníků po celé evropě
- 2007 – přesídlení do Plzně. Poradce, ladič, distributor jednotek Pectel v Čr a JV evropě
- 2010 – nová Era vlastní dílna a založení společnosti: RRR power, s.r.o.

Úspěchy:
- 1988 jako člen týmu pro Tony Longhurst a Tomas Mezera soutěžící s vozem Ford Cosworth Sierra RS vyhráli prestižní Australský tourring závod Brathurst.
_ 1990 opět vítěz legendárního závodu Bathurst, tentokrát na pozice "Chief" mechanik a motorový vývojář továrního týmu Holden. Vítězství bylo o to cenější, jelikož bojovali proti "godzile" Nissan Skyline a výkonné Cosworth Sierra RS.
- 1996 jako "Chief" mechanik zvítězil se svým týmem ve skupině N s vozem Lancer Evolution v prestižním asijském závodě Hong Kong Beiging rally.
- Zápis v Guienessově knize rekordů za sestavení motoru V4 Ford na čas.

Video z nečekáného vítězství týmu Holden v závodě Bathurst 1990

Válcový Dynamometr:

Díky pořízení válcové zkušebny na měření výkonu motoru automobilů i motocyklů od australského dodavatele, zaručujeme kvalitní, profesionální a hlavně měřitelný výsledek odvedené práce. Disponujeme špičkovým zařízením od Australské společnosti PRO Dyne. Jedná se o jediný exempléř PRO Dyne tohoto typu v Evropě. Díky výjimečně přesnému zpracování a použité technologii je měření velmi přesné. To dokazuje i fakt, že na zařízení výrobce poskytuje "Doživotní záruku". Model 8500 AWD Chassis Dynamometer : Jedná se o válcovou šasi brzdu pro všechna dvoustopá vozidla s pohonem zadní nápravy, přední nápravy, i vozidel s náhonem na všechna čtyři kola do velikosti karoserie vozu kategorie SUV (Sport utility vehicle), hmotnosti 4000kg a výkonnostního limitu 1000kW / 1340PS.

Fotogalerie Fotogalerie rekonstrukce dílny RRR v Praze

Prohlédněte si fotografie z průběhu rekonstrukce naší dílny na Českobrodské ulici.